Czujniki parkowania, przód + tył

180,00

Opis

Nowoczesny 8 sensorowy zestaw czujników znanej i cenionej marki VERTEX w kolorze srebrnym zapewniający bezpieczne parkowanie i wykonywanie ciasnych manewrów. Dzięki niemu bezproblemowe stanie się parkowanie zarówno przodem jak i tyłem. Zestaw składa się z centralki 8 sensorowej (A-D tył, E-H przód), 8 czujek, wyświetlacza LED graficznego z podziałem na czujniki każdy z osobna, prawa-lewaoraz przód-tył. Czujniki z przodu mają ograniczone pole widzenia do 0,8m i włączają się automatycznie po naciśnięciu pedału hamulca na 10 minut, po czym same się wyłączą. Tył zaś pracuje cały czas po wrzuceniu biegu wstecznego, tak jak w zestawach 4 sensorowych. Czujnik parkowania jest urządzeniem wspomagającym parkowanie i cofanie samochodu. Działa na zasadzie sonaru – emituje fale ultradźwiękowe, które po odbiciu od przeszkody pozwalają stwierdzić, jaka odległość dzieli samochód od przeszkody. W czasie cofania urządzenie poprawnie rozpoznaje przeszkody znajdujące się na drodze pojazdu i ostrzega kierowcę sygnalizując dźwiękiem (odpowiedni do odległości od przeszkody).Główne zalety:Czujniki ultradźwiękowe3-stopniowy sygnał dźwiękowySzczelna instalacjaFunkcja auto detekcji przeszkódWyświetlacz graficzny z podziałem na przód i tył oraz każdy czujnik z osobnaCzujniki można malować cienką warstwą lakieru na dowolny kolor, nie wpływa to na ich działanieCzasowe włączanie przednich czujników na 10 minut przez wciśnięcie pedału hamulcaDługie kable do czujników przednichZestaw zawiera:8 sensorów (4 x 6m i 4 x 2,3m)Komputer centralnyOkablowanieWyświetlacz LED-GRAF z wbudowanym buzzeremWiertło z otwornicąInstrukcja obsługi w języku polskim (schemat podłączenia)Gwarancja 12 miesięcySpecyfikacja:Napięcie nominalne 12VZakres napięć: 9~15V DCNatężenie nominalne: 30mA~180mAZakres wykrywania tył: 0-2,5mZakres wykrywania przód: 0-0,8mŚrednica czujnika to dokładnie 21,9mmDługość przewodów: tył 2,3m / przód 6,0mZakres temperatury pracy jednostki sterującej: -30 – +70CCzęstotliwość: 40KHzCałość zapakowana w estetyczne opakowanie.

jazz hybrid honda, , , motocykle 125 yamaha, części do chryslera voyagera, , , wahacze wleczone, opel rekord 1959, cuk świecie, katalizator samochodowy cena, maglownica skoda fabia

yyyyy