tytuł grafiki fotowoltaika toruń
Fotowoltaika Forum - forum energii odnawialnej Strona Główna Fotowoltaika Forum - forum energii odnawialnej
Fotowoltaika forum, opinie, informacje...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka firma?
Autor Wiadomość
punto 

Wysłany: 2016-02-21, 12:51   Jaka firma?

Witam wszystkich! Jestem w temacie fotowoltaiki, nomen omen, zielony, jednak temat mnie interesuje, ponieważ sporo przedsiębiorców z którymi współpracuję w to wchodzi, a ufam w ich osąd. Chciałbym więc zapytać dużą, zorientowaną grupę - jakie firmy możecie polecić do zrobienia instalacji na śląsku?

punto 

Wysłany: 2016-03-20, 14:38   

Jak u was wyglada z gwarancja? Z jakiego kraju pochodza panele? Mam juz kilka naprawde interesujacych ofert, ale jestem otwarty.

mandaryn

Wysłany: 2016-03-29, 11:22   

No właśnie, podpinam się - dodam, że chodzi o instalację na śląsku (konkretnie Siemianowicie Sląskie)

karol86 

Wysłany: 2019-04-19, 08:59   Re: Jaka firma?

punto napisał/a:
Witam wszystkich! Jestem w temacie fotowoltaiki, nomen omen, zielony, jednak temat mnie interesuje, ponieważ sporo przedsiębiorców z którymi współpracuję w to wchodzi, a ufam w ich osąd. Chciałbym więc zapytać dużą, zorientowaną grupę - jakie firmy możecie polecić do zrobienia instalacji na śląsku?

Instalacje mam już rok i nadal dobrze działa a montowała mi firma google.com więc mogę spokojnie ci ją polecić ;)

Reklama usunieta
Ostatnio zmieniony przez Kwazor 2019-04-20, 07:58, w całości zmieniany 1 raz  

krzysiek79

Wysłany: 2019-09-25, 13:13   

Ja radziłbym Ci porównać sobie oferty kilku firm, zakładając instalację dostałem 3 wyceny i wybrałem firme gogle.com i przyznam szczerze że panowie znają się na swojej robocie, instalacja działa jak trzeba.

Reklama usunieta
Ostatnio zmieniony przez Kwazor 2019-09-27, 13:36, w całości zmieniany 1 raz  

PatrykKosowski 

Wysłany: 2020-09-15, 15:22   Re: Jaka firma?

punto napisał/a:

Witam,
ja mogę z własnego doświadczenia polecić google.com. Kosztorys dotarł do mnie następnego dnia, dotacją i papierkową robotą zajęła się firma. Instalacja paneli przebiegła bez żadnych problemów, Panowie wyrobili się w 1 dzień. Z panelami do tej pory nie ma żadnych problemów, a cenowo też dość dobrze to wyglądało.

Reklama usunieta
Ostatnio zmieniony przez Kwazor 2020-09-16, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  

arek.sz

Wysłany: 2020-09-16, 14:38   

Jest wiele firm, jednak tylko co do jednej mogę się wypowiedzieć. U nas panele montowała firma google.com Możesz ich kojarzyć bo mają oddziały w każdym województwie, wiec to znana firma. Co do instalacji na razie wszystko w porządku. Panowie przyjechali i w 2 dni zrobili wszystko. Rachunki dużo niższe, koszt instalacji dzięki dofinansowaniu kilka tys. zł. Polecam takie panele
Ostatnio zmieniony przez Kwazor 2020-09-16, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  

sochaarek 

Wysłany: 2020-12-18, 08:38   Jaka firma?

U mnie instalacje robiła firma google.com zdałem się tutaj na to co podpowiadał mi inżynier odpowiadający za budowę całego domu. Dostałem od nich konkretny projekt, potem wykonanie, wydaje mi się, że wszystko ok, zrobione sprawnie, instalacja funkcjonuje na tą chwilę bez zarzutu.
Ostatnio zmieniony przez Kwazor 2020-12-20, 13:45, w całości zmieniany 1 raz  

miki789

Wysłany: 2021-01-12, 08:36   

W mojej ocenie tym dobrym kierunkiem będzie taka opcja, gdzie ktoś będzie i przygotowywał taką instalację pod kątem projektu i potem zajmie się wykonaniem. Wtedy masz pewność, że to faktycznie będzie dobrze zrobione. W Zachodniopomorskim taką instalację dla mnie robiła firma (www.google.pl). Profesjonalne podejście, instalacja w pełni się sprawdza więc mogę ich polecić.

SPAM
Ostatnio zmieniony przez Kwazor 2021-02-04, 06:58, w całości zmieniany 3 razy  

kproksik

Wysłany: 2021-03-25, 12:28   

Jestem z małopolski i u mnie działała firma google. Od tego czasu polecam ich każdemu !! profesjonalny montaż, wszystko rzetelnie wytłumaczone i załatwione od a do z

SPAM
Ostatnio zmieniony przez Kwazor 2021-03-30, 07:25, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu